Onze activiteiten

Er staat heel wat op het programma binnen het samenwerkingsverband. Ga gerust op verkenning en wees welkom op één van onze talrijke activiteiten!
Reis door het brein

Interactieve lezing over dyslexie

Gildelaan 13 2200 Herentals
Woensdag 7 okt 2026
eerste sessie 14.15u
Bibliotheek Herentals

Wat kan je verwachten?

Tijdens de Week van de Dyslexie organiseert de bib i.s.m. Trill's informatieve sessies rond dit onderwerp. Je ontdekt op een actieve en visuele manier hoe het brein informatie verwerkt bij dyslexie. 

De sessies worden begeleid door Leen Martens. Na afloop is er mogelijkheid om na te praten, vragen te stellen en ervaringen te delen met Mieke Spanhove. Mieke is zelf dyslectisch en auteur en bedenker van de methodiek achter 'Reis door het Brein'. 

De activiteit is gericht op kinderen, jongeren en volwassenen. Het informatief moment is er voor (groot)ouders, leerkrachten en begeleiders die dyslexie beter willen begrijpen. 

Er zijn 3 sessies voorzien, waaraan telkens maximaal 16 personen kunnen deelnemen.

Huis van het kind Middenkempen

Lierseweg 132 a
2200 Herentals

Contactgegevens